Pikanteria

Pomoc
Logowanie

Witaj w serwisie KobiecePrawdy.pl! Zaloguj się, aby móc komentować i oceniać artykuły, dyskutować na forum, czy korzystać z Twojego osobistego kalendarza! Nie masz konta? Zarejestruj się!

Logowanie

Logowanie

Dołącz do nas!
Odkrywaj oblicza kobiecości i poznaj osoby, które myślą i czują podobnie.
Pomoc
Rankingi

Zobacz ranking użytkowniczek KobiecePrawdy.pl! Każda Twoja aktywność w portali jest punktowana - Ty także możesz zostać najaktywniejszą portalowiczką!

Rankingi

Rankingi

Kobiece Prawdy » Pikanteria » Seks » Męski striptiz

Klubów Go-Go dla mężczyzn jest na pęczki. Dlaczego jednak, organizując sobotnie czy piątkowe wyjście, tak trudno znaleźć ich odpowiednik przeznaczony dla pań? Sprawdzamy, dlaczego lokali z męskim striptizem jest jak na lekarstwo.

Męski striptiz

Kobiece Prawdy
  • Medium_pikanteria_meski_striptiz

Kobiety, poza wieczorami panieńskimi i typowo babskimi wyjściami, raczej nie gustują w męskich pokazach. Czy to prawda? Niekoniecznie. Taksówkarze w całej Polsce co weekend są zasypywani pytaniami o miejsce, gdzie bez dodatkowej opłaty można oglądać występy panów. Z reguły nie znają takich klubów, ewentualnie proponują zawieźć panie do klubu z damskim striptizem.

Dlaczego tak trudno znaleźć lokal, gdzie rozbierają się i erotycznie tańczą panowie? Tłumaczy Adam Ozdoba, manager grupy BadBoys:

- Tancerz tancerzowi nie jest równy. To po pierwsze. Ci lepsi mają dużo imprez prywatnych, a tych słabych kluby nie chcą brać... Po drugie, robimy tak specjalnie, żeby było więcej imprez prywatnych, bo wtedy kobiety mają lepsze wspomnienia i nie stoją gdzieś w tłumie, tylko mają tancerza wyłącznie dla siebie.

Prywatne pokazy odbywają się w klubach, w których są specjalne salki VIP. Za piętnastominutowy pokaz trzeba zapłacić 500 zł. Po show tancerz przebiera się i spędza z paniami jeszcze około 30-40 minut.

- Jeżeli ktoś proponuje taniej, to znaczy, że coś jest nie tak. Może nie mieć pracy, bo źle wygląda lub po prostu nie umie tańczyć i nie ma pojęcia o tańcu erotycznym. Bo nie sztuką jest się rozebrać, sztuką jest zrobić seksowny i zmysłowy pokaz gubiąc ubrania w trakcie, a po wszystkim pozostawić rozpalone kobiety - wyjaśnia Adam Ozdoba.

Argumentem za ceną profesjonalnego występu jest również doskonałe przygotowanie tancerza. Szanujące się grupy uczą nowych chłopaków tańca nawet do roku, zanim zdecydują, że są oni w stanie jeździć na samodzielne pokazy.

W Łodzi, Warszawie, Poznaniu... trudno w weekend znaleźć klub z tańczącymi panami. Jeszcze w 2010 roku w stołecznych klubach zdarzały się "Ladies Night", gdzie za wejście płaciło się 20 zł i można było oglądać show w ogólnodostępnej sali. Obecnie pokazy "dla wszystkich" odbywają się z reguły w środku tygodnia.

Tagi: seks striptiz
Ocena:
Zobacz również

Zobacz również

Myśl o seksie, nie o zbędnych kilogramach

Polki nie są zadowolone ze swojego wyglądu - potwierdzają badania. Nawet lekkie odstępstwa od doskonałości sprawiają, że nie potrafimy cieszyć się seksem. Czas to zmienić i nie tylko cieszyć się swoim ciałem, ale także udanym współżyciem.

Sama spraw sobie przyjemność

Kobiety nie powinny się wstydzić masturbacji - twierdzą seksuolodzy. I faktycznie, dla wielu z nas samozaspokojenie przestało być tematem tabu. To doskonały sposób na rozładowanie napięcia seksualnego zwłaszcza dla... singielek.

Komentarze

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Pomoc
Sonda

Powiedz nam co myślisz! Czekamy na Twoją opinię

Mod_poll_header1

Sonda

Myślisz już o świętach Bożego Narodzenia
tak, już rozglądam się za prezentami
tak, szukam już dla siebie stroju na Wigilię
tak, myślę już o wystroju domu i choince
tak, ale na razie nie robię żadnych planów
nie, jeszcze za wcześnie na myślenie o świętach
Pomoc
Najnowsze wpisy na forum

Najnowsze posty na forum KobiecePrawdy.pl - czytaj, dyskutuj, komentuj - powiedz nam co myślisz

Najnowsze wpisy na forum

Najnowsze wpisy na forum

prawdziwe gorsety ... / Kogiel-Mogiel
witajcie, prowadze (baski bizn...
Autor: lilimanili
Caroline Knapp Pic... / Kultura
Właśnie trafiła do księgarni p...